Hračky pro kluky. Znáte ty nejzajímavější?

Hraček pro kluky je na trhu opravdu spousta; nabídka firem je v posledních letech je až neskutečně  bohatá a zajímavá. Jak se při výběru hraček pro naše vnuky, syny nebo kamarády zorientovat? Podle čeho vybírat? Pojďme se společně podívat, jaké hračky pro kluky různých věkových kategorii zaujaly konkrétně nás.

Hračky ze dřeva pro nejmenší

Milujeme hračky ze dřeva. Jsou pro nás milou vzpomínkou na staré časy, která se naštěstí dnes aktualizovala a dělá radost i dnešním moderním dětem. Hračky ze dřeva tak získaly své místo  na dnešním trhu, jinak plném elektronických a i interaktivnich hraček. Jednoduché kostky, barevné skládačky, hlavolamy, stavebnice. To vše trénuje jemnou motoriku těch nejmenších děti. Také pomáhají s učením barev a tvarů a přinášejí plodnou zábavu plnou veselých okamžiků.

Autíčka nezklamou

Autíčka jsou v nabídce hračkářství pro všechny klučičí věkové kategorie. Dřevěná autíčka bez nebezpečných malých součástí mohou mít i ti úplně nejmenší kluci, aniž byste měli strach, že nějakou součást spolknou.

Větší chlapci ocení hlavně autíčka na dálkové ovládání. Dají se s nimi uspořádat velké závody i společně s dospělými! Pozvěte všechny malé kluky z okolí a uspořádejte rovnou velkou cenu!

Trénink mozkových závitů je třeba!

Každý chlap i chlapec občas rád trápí svoje mozkové buňky. Pro kluky můžeme jen doporučit různé hlavolamy, puzzle, dřevěné doplňovačky nebo bludiště. Dopřejte svým dětem rozvíjet intelekt třeba s pomocí dřevěných kostek s obrázky nebo také hrami pro více osob v kolektivu.

Buďte kreativní!

Pokud vaše dítě rádo buduje, staví a vyrábí, máme tu pro vás skvělý tip! Univerzální skládačka ze dřeva umožňuje malým stavitelům stavět budovy, hradní opevnění, mosty, katedrály, nebo třeba mrakodrapy. Dřevěné stavebnice bez barevné povrchové úpravy se dají složit a zase rozložit. Velkou výhodou těchto stavebnic je možnost kombinovat více variant skládaček, které jsou spolu kompatibilní a mohou vytvořit i celé město.

Hurá na zahradu!

Kdo nechce být pořád zavřený doma, jistě ocení řadu herních prvků pro venkovní skotačení. Ať už jsou to nafukovací balónky, zvířátka a nebo rovnou bazén plný pestrobarevných míčů. Pořiďte dětem na zahradu koloběžky nebo odrážedla a zajistíte jim tak dostatek pohybu na čerstvém vzduchu!

Vodní radovánky kluci milují!

Pokud máte dostatek prostoru na zahradě, doporučujeme dětem pořídit výbavu pro vodní radovánky. Ať už jsou to skluzavky, nafukovací bazének nebo třeba vodní dělo. Děti budou mít zábavu na celé odpoledne!

Střelné zbraně pro děti?

Nebojte, nemáme na mysli opravdové zbraně, ale ty klučičí. Kdo má rád střelbu, možná ji povolí i svým malým potomkům. My se samozřejmě přikláníme k tomu, aby bylo vše opravdu bezpečné. Kluci milují různé imitace pistolí s velkou škálou různých typů nábojů. Uspořádejte soutěž o nejlepšího střelce – třeba s názvem Vilém Tell, jež se proslavil svojí střelbou na jablko na hlavě svého syna! A vy raději samozřejmě střílejte se svými dětmi pouze do terče nebo na plechovky!

Hry pro celou rodinu

Pokud už vám došla inspirace, co vše se dá s dětmi podnikat za zajímavé hry ,najděte si na síti, nebo zjistěte u přátel, které hry s dětmi můžete hrát, než vám přivezou hračky objednané přes internet. 

Jaké hračky pro kluky máte osobně nejraději? Napište nám, které hračky se ve vaší rodině podařilo zachránit pro další generace? Jste fanouškem plastových hraček nebo raději těch dřevěných? Budeme se těšit na vaše komentáře, které se svěří s veselými historkami dětského světa hraček!

Ludmila Slováková

Začněte psát a stisknutím klávesy Enter vyhledejte

Shopping Cart