Doprava

Vypravíme pro vás speciální vlakovou soupravu, která vás vyzvedne na Smíchovském nádraží, a zajistí pro vás přepravu mezi všemi 4 etapami a po skončení té poslední vás dopraví zpět do Prahy.

Souprava se skládá z lůžkových, lehátkových, salónních a standardních vagónů. Součástí soupravy jsou dále společenské a jídelní vozy, ve kterých bude při večerních přesunech na místo další etapy probíhat briefing. Během něj se dozvíte všechny zajímavosti, nástrahy a důležité informace, které vás následující den čekají. Můžete si tu koupit alko či nealko nápoje, včetně kávy nebo čaje.

Souprava přijíždí do další stanice ve večerních hodinách, potom následuje společná večeře. Ti z vás, kdo spí ve vlaku, se na noc vrátí zpátky na nádraží do soupravy, která bude čekat na jedné z odstavných kolejí. Podrobnější informace o časovém průběhu všech přesunů najdete v programu závodu.

Během závodu se postaráme i o vaše kola. Přepravíme je vozy určenými k přepravě kol. Vyzvednout si je můžete po snídani u vlaku nebo v depu v místě startu, kde je po každé etapě také odevzdáte.

Ludmila Slováková

Začněte psát a stisknutím klávesy Enter vyhledejte

Shopping Cart