Ubytování

Pro všechny, kteří se rozhodli jet náš závod vlakem, je zajištěno ubytování ve třech různých variantách, záleží už jen na vaší rychlosti přihlášení a preferencích.

Lehátkový vůz

Celkem 30 samostatných kupé v lehátkových vozech je k dispozici pro ty, kteří si rádi odpočinou již při přesunu vlakem na další lokaci. Nemusíte se po celou dobu závodu nikam stěhovat, ve vlaku jste vždy první.

Lůžkový vůz

Pouze 10 kajutami pro ty trochu rozmazlenější disponuje jeden lůžkový vůz. I vy si můžete odpočinout v klidu a pohodlí ihned po dojezdu etapy. Na palubě lůžkového vozu je však navíc také sprcha a steward, který se o vás po celou dobu bude starat

Hotel

Mysleli jsme samozřejmě i na maximální pohodlí. Ubytování pro všechny, kteří se rozhodli pro nejpohodlnější variantu, bude zajištěno v partnerských hotelech akce na Špičáku, v Mariánských Lázních a Mostu. Z večeře to máte do postele nejblíž a na snídani budete vždy nejdříve.


Stravování

V případě, že se rozhodnete k registraci na závod zakoupit i ubytování s polopenzí, večeře a snídaně jsou zajištěny v partnerských hotelech. Pro všechny je ihned po dojetí každé etapy k dispozici teplé jídlo v prostoru startu a cíle, kde můžete rychle doplnit zásoby. Samozřejmostí je také ovoce a teplé a studené nápoje. V průběhu každé etapy se můžete zastavit na občerstvovacích stanicích. Pro doplnění tekutin na Vás budou čekat již naplněné bidony s vodou či iontovým nápojem a ovoce či něco sladkého. Každý účastník navíc ve startovním balíčku MASIV získává 1 tyčinku a 1 energy gel na každou etapu. Hlady tak jistě nebudete strádat. Ve společenských vozech ve vlaku je pak nabídka menších pochutin, kávy, čaje a alko i nealko nápojů.

Ludmila Slováková

Začněte psát a stisknutím klávesy Enter vyhledejte

Shopping Cart