Příchod

České dráhy pro nás vypravily speciální vlakovou soupravu, která nás vyveze z pražského Smíchovského nádraží, bude zajišťovat přepravu mezi jednotlivými etapami a po skončení té poslední nás dopraví zpět do Prahy.

Celá souprava se skládá z jednoho lůžkového vozu, dvou salónních, dvou lehátkových a dvou standardních vagonů. Dále jsou do soupravy zařazeny také dva společenské vozy, ve kterých bude při večerních přesunech na místo další etapy probíhat briefing, kde se dozvíte všechny zajímavosti, nástrahy a důležité informace, které Vás následující den čekají. Budete mít samozřejmě také možnost cestou zakoupit alko či nealko nápoje, kávu nebo čaj.

Souprava vždy přijíždí do následující stanice ve večerních hodinách, poté následuje přesun do hotelu na společnou večeři. Ti z Vás, kteří spí ve vlaku se následně vrací na noc zpět na nádraží, kde bude souprava čekat na jedné z odstavných kolejí. Podrobnější informace o časovém průběhu všech přesunů naleznete v programu závodu.

Od začátku závodu bude rovněž postaráno o vaše kola. Během přesunů vlakem budou přepravována vozy určenými k přepravě kol a vyzvednout si je budete moci vždy před hotelem po snídani, nebo v depu v místě startu před závodem, kde je po odjetí každé etapy také odevzdáte.

Ludmila Slováková

Začněte psát a stisknutím klávesy Enter vyhledejte

Shopping Cart