Zpevnění těla i jinak než pouze cvičením

Zpevnění těla i jinak než pouze cvičením

K tomu, byste si zpevnili tělo, nemusíte trávit hodiny v posilovně či docházet na různé sportovní či taneční lekce. Nabízí se i jiné možnosti. Pomohou i v případě, kdy pravidelně cvičíte, ale celulitida nebo nadbytečné tukové zásoby na bříšku či stehnech pořád zůstávají. 

Ke zpevnění těla se nemusíte probojovat jen v posilovně

Nebaví vás sport? Cvičení v posilovně se vyhýbáte, na pravidelné lekce jógy, zumby nebo jakéhokoliv jiného sportu nemáte čas a  na různé kondiční tréninky zase odvahu? Ovšem pevné tělo můžete mít i bez toho, aniž abyste se mořili tím, co vás vůbec nebaví. Řešení najdete úplně někde jinde než byste čekali. Co místo posilovny navštívit kosmetický salon? Tam vám pomohou zpevnit tělo, zbavit se celulitidy i nastartovat imunitní systém. Nezní to skvěle? 

Lymfodrenáže pomohou nejen s nastartování lymfatického systému

Relaxovat a přitom si pomoci k hezčímu tělu a lepší imunitě. Tohle přesně dokáže přístrojová lymfodrenáž. Tlak masážních manžet vám rozproudí lymfatický systém. Vy se na konci procedury budete cítit lehčeji a příjemněji, než jak jste přišli. Ale to není všechno. Lymfodrenáže pomohou v mnoha ohledech.  

  • Máte-li problémy s celulitidou, lymfodrenáž vám ji pomůže zredukovat. A nejen to. Zlepší vám také metabolismus a urychlí látkovou výměnu. Přesně to vše je zapotřebí, aby se tato nechvalně proslulá kosmetická vada odstranila. 
  • Zlepší stav namožených svalů. Po této proceduře se budou svaly snadněji regenerovat a vy se budete cítit se jako znovuzrození. 
  • Máte sedavé zaměstnání a trpíte na pocit těžkých nohou? Rovněž  zde vám lymfodrenáž pomůže. Po jejím absolvování se zbavíte nepříjemného pocitu oteklých a unavených nohou. 
  • Podpoří imunitní systém. Ten potřebuje pomoci hlavně v zimních a jarních měsících. A k tomu je potřeba i správně proudící lymfatický systém. Chcete-li se o  imunitě i lymfatickém systému dozvědět více, je možné si o tom přečíst přímo od Akademie věd České republiky

I ultrazvuk vás dokáže zbavit nepříjemného podkožního tuku 

Chcete se zbavit tuku, ale na některých místech nejste uspěšní ani v případě, že tvrdě cvičíte a zdravě jíte? Ať už se jedná o břicho, stehna či zadeček. Pokud už nevíte, jak se přebytečného tuku i přes veškerou námahu zbavit, můžete zkusit ultrazvukovou kavitaci. Na rozdíl od liposukce se jedná o zcela bezbolestnou a neivazivní proceduru. Speciální ultrazvukový přístroj vysílá do vybrané části těla vysokofrekvenční vlny a tím odbourává tukové buňky. Ty pak tělo samo zpracuje a později vyloučí.

5 důvodů, proč jít na ultrazvukovou kavitaci:

  • Zbavíte se při ní nejen nechtěného tuku, ale i celulitidy.
  • Působí na kolagenová vlákna vám vypne pokožku.
  • Nejen cvičení, ale i ultrazvuk tvaruje problematické části těla. 
  • Pomáhá i detoxikaci organismu. 
  • Jedná se o zcela neinvazivní a bezbolestnou proceduru.

LPG masáž efektivně zpevnění kůži i odstraní celulitidu 

Abyste se zbavili přebytečného tuku, můžete  vyzkoušet i LPG masáž. Ta se provádí pomocí speciálních válečků, jejichž cílem je aktivace štěpení tukových buněk. Většinou se zaměřuje na partie, které jsou na ukládání tuku velmi náchylné. Například hýždě či boky. I po této proceduře se dočkáte krásnější, vypnutější a omlazenější pokožky. 

Svěřte do rukou profesionálů

I když jsou tyto metody neinvazivní a veskrze příjemné, bude nezbytné se svěřit do rukou odborníků. V některých případech jako jsou třeba těhotenství, kojení,  poruchy srážlivosti krve, kardiostimulátor nebo dokonce křečové žíly nejsou některé druhy ošetření vhodné. Vyplatí se jakýkoliv zdravotní problém nezatajovat, aby odborník mohli zhodnotit váš stav odpovídajícím způsobem a nabídnout správné řešení.  

A co vy? Jak jste na tom s cvičení?

Ludmila Slováková

Začněte psát a stisknutím klávesy Enter vyhledejte

Shopping Cart