Unikátní etapy

Masiv je nejdobrodružnější a nejvýpravnější XC závod horských kol, jaký tu kdy byl! Čekají vás čtyři unikátní etapy se čtyřmi společnými přejezdy. Během jednoho jediného závodu poznáte rozmanitost českých kopců a hor. Etapy vás provedou Mosteckou pánví, okolím Křivoklátska, nedotčenými hvozdy Slavkovského lesa a krásami šumavských hor.

VLAKEM NA DALŠÍ START

Spolu se svým parťákem se budete po každé etapě přesouvat na další štaci speciálně vypravenou soupravou Českých drah. Každý z vás bude mít ve vlaku své stálé místo. Navíc je tu možnost spaní v lůžkovém či lehátkovém voze ve vlastním kupé. Součástí vlakové soupravy budou dva společenské vozy, kde bude probíhat briefing na další etapy. Kromě toho si tu budete moct koupit alko i nealko nápoje. Pokud zatoužíte po větším pohodlí, můžete využít ubytování v partnerských hotelech.

Cestování vlakem není povinnost. Mezi etapami se můžete přepravovat vlastním autem, využít ubytování v partnerských hotelech, nebo se zařídit kompletně po svém a koupit si jen základní startovné.

250 KM ZA 4 DNY!

Místní bajkeři nám prozradili tajemství svých nejlepších trailů a pro závodníky na horských kolech připravili tratě o denní délce mezi 50-75 km. V sedle urazíte přibližně 250 km, během kterých nastoupáte více než 6000 výškových metrů.

SPOLU NA STARTU I V CÍLI

Na čtyřech celodenních etapách se ukáže nejen to, jakou má kdo fyzičku, ale také jestli se svým parťákem dokážete táhnout za jeden provaz. Do cíle totiž musíte dojet vždycky spolu!

Ludmila Slováková

Začněte psát a stisknutím klávesy Enter vyhledejte

Shopping Cart