Masiv MTB Stage race – takový závod v Česku chyběl

Jestli právě přemýšlíš o tom, že bys v letošním roce chtěl jet nějaký cross-country MTB závod, jsi na správné adrese! Horská cyklistika patří v Česku k nejoblíbenějším sportům a tomu odpovídá i široká nabídka závodů. Masiv je ale jiný! Proč ho tedy nezkusit?

Jeho koncept je u nás jedinečný. Během čtyř dnů se na různých místech České republiky zúčastníš čtyř etap o maximální délce 80 km. Celkově nastoupáš více než 6000 výškových metrů! Na vlastní kůži pocítíš nasazení, které podstupují účastníci nejslavnějšího etapového závodu Cape Epic v JAR, s nímž má Masiv společné i to, že ho závodníci absolvují ve dvojicích. I na našem území nyní máš příležitost, vyzkoušet si jaké to je táhnout s někým za jeden provaz. S Masivem zavítáš do atraktivních lokalit, kde trasy připraví místní bikeři a dají  tak zakusit nejlepší domácí traily. Originální je i přesun vlakem mezi jednotlivými etapami. Po dokončení etapy naskočíš do vagonu, který tě pohodlně dopraví do další lokace.

Masiv je sám o sobě vlak, který se dá do pohybu a zastaví až po čtyřech dnech plných nezapomenutelných zážitků. Přidáš se? Podívej se na bližší rozpis tratí a přihlas se včas, protože Masiv je tu exkluzivně jen pro omezený počet dvojic!

Ludmila Slováková

Začněte psát a stisknutím klávesy Enter vyhledejte

Shopping Cart