Tantrická Praha a skrytý význam erotické masáže

Poptávka po sexuálně laděných službách utěšeně roste a výjimkou není ani hlavní město. Erotické masáže v Praze poskytuje řada salonů, kde se klienti opájejí současnou tantrou. Většina lidí má však o benefitech dávných tantrických cvičení mylné představy. 

Většina lidí má však o benefitech dávných tantrických cvičení mylné představy. Sexuální energie generovaná při speciálních obřadech původně sloužila k omlazování těla a rozvoji intuice. A tak není divu, že tantru spálila církev sírou a ohněm pekelným. Nakoukněte pod pokličku utajovaných rituálů lásky, které vracely lidem zdraví a pomáhaly jim najít životní lásku.  

Odkud se v Praze vzala tradice tantrické erotické masáže

Během původního tantrického cvičení se člověk přes centrum v hrudi, takzvanou srdeční čakru, vyladil na svého kosmického partnera opačného pohlaví. Poté k němu sestoupila nádherná bytost, aby mu během sexuálního spojení poskytla rozkoš a svou vlastní, velice čistou a silnou energii. Ta prý dokázala léčit a omlazovat tělo a přivolat do našeho života vhodnou družku, s níž se cítíme šťastni. 

Prvky tantrických rituálů lze vystopovat po celé planetě. Přesto si je většina lidí spojuje pouze s Indií, kde se jogíni sexuálně propojovali s bohyněmi. Podle některých hypotéz má název Praha původ v indickém sanskrtu. Je tedy pravděpodobné, že se tantra praktikovala i mezi Slovany a možná proto jsou u nás tak populární tyto erotické masáže. Každopádně původní tantrické umění, jak načerpat sílu z vyšších bytostí dodnes přežilo jen mezi Indiány v Jižní Americe.

Popisy jsou dostupné nejen v Praze. Vysvětlují, co se děje během posvátné erotické masáže

Kosmickou sexuální partnerku prý nejprve vnímáme jako vířící světlo, často se ale zhmotní. V tom případě by nás nemělo překvapit, když bude mít neobvyklou barvu pleti, například uhlově černou nebo modrou a k tomu zlaté zorničky. Pak se stačí rozpomenout na indický kořen Prahy a hned nám před vnitřním zrakem vytanou indické bohyně s černou a modrou kůží.

Během následné kosmické erotické masáže dojde v naší pánvi k energetickému transferu. Vzlínající přebytky božské energie také zprůtoční všechna zbývající centra neboli čakry a tím se v některých lidech probudí šestý smysl. Všem bez rozdílu se aktivuje kostní dřeň, která začne produkovat zvýšené množství kmenových buněk. Ty se, jak známo, proměňují na libovolný typ buňky a kompletně regenerují a omlazují poškozené tkáně. Kromě toho spaluje vyšší energie zrádné kódy v oblasti pánve, které nám brání v prožívání skvělého sexu a uspokojivých párových vztahů. Vyčištěná a nabitá pánev k nám naopak přitáhne opravdovou lásku. 

Samostatné procvičování tantry je ale náročné. Pokud hledáte pohodlnější ventil sexuální tenze, stačí se v Praze objednat na současné erotické masáže. Vyhledejte zavedené salony, kde se o vás postará proškolená dámská obsluha. Některé slečny vám budou svojí postavou zaručeně připomínat jogíny zmiňované bohyně.

Po pražském relaxu na erotické masáži vás čeká Celestinské proroctví

Existují případy, kdy u lidí došlo během tantrického spojení k rekonfiguraci subatomárních částic. Jejich těla se lidově řečeno odhmotnila a přestala na pár minut existovat. Konkrétně tento fenomén popisuje knižní bestseller Jamese Redfielda dostupný v knihkupectvích v Praze a stejnojmenný film Celestinské proroctví. Sice si v něm nevychutnáte košilaté erotické masáže, zato se ale podíváte na tajemný rukopis, který by dokázal od základu transformovat lidstvo na úplně jiný level.

Až se budete procházet ulicemi Prahy a skončíte zadumán na nábřeží, kde vás šumící Vltava vytrhne ze svůdných představ, co vše se dá zažít během erotické masáže, pošlete nám komentář. Naše otázka zní, je podle vás tantra utajovaný recept na lásku?

Ludmila Slováková

Začněte psát a stisknutím klávesy Enter vyhledejte

Shopping Cart