Nejčastější sexuální fantazie mužů a erotické masáže

Nejčastější sexuální fantazie mužů a erotické masáže

Každý má své chutě, preference a sny, ale existují erotické a sexuální fantazie, které se honí hlavou většině mužů. Spojují je určité úkony, gesta, rozkoš, ale i zvědavost. Co tedy vládne naším představám, a které může nabídka erotických služeb masážních salonů proměnit ve skutečnost?

Sex na veřejném místě

Jedna z nejčastějších mužských sexuálních fantazií stojí na vědomí možnosti, že budou během sexuálního aktu přistiženi. Pocit nebezpečí, riziko a adrenalin – to vše může být pro mnoho mužů obrovským stimulem a důvodem k ještě většímu vzrušení. Není bez zajímavosti, že jde o jednu z nejčastěji se opakujících fantazií nejen mužů, ale i žen! Protože v ní jde v zásadě také o to nechat spontánně projevit vášeň, v okamžiku a bez zábran.

Sex ve třech

Další typickou mužskou fantazií je sex ve třech. Klasika, dvě ženy, které si berou na starost tělo jednoho muže. Její půvab spočívá v tom, že se cítí jako králové. Právě tento sen, resp. jeho obdobu si můžete v masážním salonu splnit prostřednictvím „Four Hands“ masáže. Žádná z vašich erotogenních zón při ní nepřijde zkrátka. Nepředvídatelnost doteků, jejich dvojnásobná intenzita a pohled na rovnou dvě nádherné masérky vám přinese neuvěřitelnou rozkoš. 

Hraní rolí, kostýmy

Užívání si jedinečného a pořádně žhavého představení je něco, co dokáže většinu mužů přivést téměř k šílenství. Zdravotní sestřičky, sekretářky, policistky, školačky, ďáblice… všechny profese a role, které si dokážete představit, jsou ve službách těch nejžhavějších fantazií! Ne všechno je však jen o oblečení, pokud chce žena muži tuto fantazii splnit, musí tomu přizpůsobit i své chování a do role se opravdu vžít! 

Sledování partnerky při masturbaci

Většina mužů si neužívá jen masturbaci své partnerky, mnozí také hoří rozkoší, když vidí, jak si jejich partnerka užívá s velkým uspokojením až před nimi dosáhne extáze. Tuto další častou fantazie můžete převést do reality díky erotickým masážím pro páry. Sledujte při ní svou partnerku a všímejte si, jaký typ stimulace a na kterých místech jí přináší ty největší vlny slasti! 

Submisivní role

I když máme zažitou představu, že muži chtějí při sexuálním aktu dominovat, ve svých snech se rádi nechají unést a pořizují se dominantní ženě. Jejich fantazií je zejména praktikování sexuálních poloh, při nichž je jejich partnerka aktivnější součástí páru. Stejný pocit může zažít i při erotických masáží, kdy se naprosto uvolníte a přenechte veškerou aktivitu krásné masérce. Tou nejsmyslnější je bezpochyby nuru masáž, kdy vás bude laskat celým svým nahým tělem! 

Sex se starší ženou

Jde o běžnou fantazii mladých mužů, s přibývajícím věkem se však opakuje čím dál méně. Proč je pro zajíčky tak lákavá? Starší ženy v ní představují zkušenost, v misi za jejich dosažením pak také vidí něco ambiciózního a extrémně uspokojivého.

Je důležité mít na paměti, že i když zmíněné sexuální fantazie jsou nejběžnější, neplatí bez výjimky pro všechny; nakonec je všechno o preferencích každého z nás. Na čem však záleží vždycky, aby si takové slastné okamžiky užili oba. V seriózních masážních salonech se vám sice sexuálních služeb nedostane, to ale neznamená, že vaše touhy v nich nenajdou uspokojení. Schválně, vyzkoušíte je?

Ludmila Slováková

Začněte psát a stisknutím klávesy Enter vyhledejte

Shopping Cart