Menu

Startovní listina Masiv MTB Stage Race 2018

S kým poměříš síly? Kdo pojede Masiv? Podívej se na startovní listinu Masivu vol.2.

 

Číslo Tým Jméno Příjmení Země Kategorie
1A Bikestrike – Alset team Jakub Šilar CZE MUŽI
1B Bikestrike – Alset team Lukáš Šustr CZE MUŽI
2A Hejvy´s intimmate team Mirka Pavlů CZE ŽENY
2B Hejvy´s intimmate team Petra Stočesová CZE ŽENY
3A Revitbuild Marek Rauchfuss CZE MASTER
3B Revitbuild Jindřich  Knot CZE MASTER
4A ČS Accolade – Bikeranch Team Michal Bubílek CZE MUŽI
4B ČS Accolade – Bikeranch Team Jan Strož CZE MUŽI
5A GHOST team Vendula Kuntová CZE ŽENY
5B GHOST team Lenka Fridrichova CZE ŽENY
6A ARBÖ RC Linz IMMOunited Racing Team Lukas Kaufmann AUT MUŽI
6B ARBÖ RC Linz IMMOunited Racing Team Patrik Klaus AUT MUŽI
11A HAPPY FEEET 1 Pavol Novotny SVK MUŽI
11B HAPPY FEEET 1 Rastislav Svec SVK MUŽI
12A 4RTeam Petr Velíšek CZE MUŽI
12B 4RTeam Jan Wudy CZE MUŽI
13A Fklidu Petr Horak CZE MUŽI
13B Fklidu Jakub Cerman CZE MUŽI
14A homolkovic Robin Hulak CZE MIX
14B homolkovic Leona Hulakova CZE MIX
17A Tom´s Radhaus Laa a.d. Thaya Petr Nekvasil CZE MUŽI
17B Tom´s Radhaus Laa a.d. Thaya Přemysl Šmíd CZE MUŽI
18A GEOSA Roman Hanzl CZE MASTER
18B GEOSA Jindřich Zeman CZE MASTER
19A Total Service Luca Sebastianelli CZE MASTER
19B Total Service David PERGNER CZE MASTER
20A Bajkeři z Poděbrad Jiří Lukášek CZE MUŽI
20B Bajkeři z Poděbrad Matěj Hušek CZE MUŽI
21A Mabrien Team Marek Schejbal CZE GRAND MASTER
21B Mabrien Team Tomáš Janda CZE GRAND MASTER
22A JIR-KAR Karel Maček CZE MUŽI
22B JIR-KAR Jiří Novotný CZE MUŽI
23A RESOLUTION TEAM 3 Petr Houska CZE MUŽI
23B RESOLUTION TEAM 3 Jan Bílek CZE MUŽI
24A RESOLUTION TEAM 2 Jan Steinbauer CZE MASTER
24B RESOLUTION TEAM 2 Vladislav Beňo CZE MASTER
25A RESOLUTION TEAM 1 Petr Chochole CZE GRAND MASTER
25B RESOLUTION TEAM 1 Jiří Karvánek CZE GRAND MASTER
26A DOS OJOS Tomáš Chlibec CZE MUŽI
26B DOS OJOS Matej Fleissig CZE MUŽI
27A TEAM MTBX.DK Rikke Bruun DNK ŽENY
27B TEAM MTBX.DK Lonnie Bendix Damgaard DNK ŽENY
28A ATLETIKO FRYMBURK Ondřej Šandera CZE MUŽI
28B ATLETIKO FRYMBURK Martin Řezáč CZE MUŽI
29A R2 Ride Your Race Jaromír Martínek CZE MASTER
29B R2 Ride Your Race Jan Jirka CZE MASTER
30A Team Dulm ´Bjarne Timm DNK MUŽI
30B Team Dulm Torsten Staal Maardahl DNK MUŽI
31A Team TS Tegl Torben Hojbjerg DNK MASTER
31B Team TS Tegl Poul Vestergaard DNK MASTER
32A HAPPY FEET 2 Marek Dupej SVK MUŽI
32B HAPPY FEET 2 Jaroslav Filo SVK MUŽI
33A Cobram Vianor Radim Janda CZE MASTER
33B Cobram Vianor Martin Holona CZE MASTER
34A Forbidden Marek Listoň CZE MUŽI
34B Forbidden Petr Slavíček CZE MUŽI
35A Beskyd Michal Hajduk SVK MASTER
35B Beskyd Ľubomír Varga SVK MASTER
36A KPC Praha Jan Vaculík CZE MASTER
36B KPC Praha Tomáš Navrátil CZE MASTER
37A Czech Tallboys Štěpán Trmata CZE MASTER
37B Czech Tallboys Ales Novák CZE MASTER
38A ZP Team Pavel Topinka CZE MASTER
38B ZP Team Zdeněk Kašpar CZE MASTER
39A Vrchaři z Polabí Ilona Fliedrová CZE MIX
39B Vrchaři z Polabí Lubomír Šípek CZE MIX
40A Pinkeltje Hans van Heugten NLD MASTER
40B Pinkeltje Olaf Donners NLD MASTER
41A Eurybia yacht club z.s. František Čížek CZE MASTER
41B Eurybia yacht club z.s. Roman Čížek CZE MASTER
42A SIKO cycling team Pavel Buršík CZE MUŽI
42B SIKO cycling team Stanislav Rothbauer CZE MUŽI
43A PAKOBYLKA team Michal Lupač CZE MASTER
43B PAKOBYLKA team Jan Rubeš CZE MASTER
44A Bike Busters Martin Jaček CZE MASTER
44B Bike Busters Radek Brada CZE MASTER
45A Team Viborg Henrik Damgaard DNK GRAND MASTER
45B Team Viborg Morten Brondum Andersen DNK GRAND MASTER
47A BC Team Klášterec nad Orlicí Martin Lux CZE MUŽI
47B BC Team Klášterec nad Orlicí Tomáš Bartoš CZE MUŽI
48A SportRaces – Isaac Team Zdeněk Oupic CZE MASTER
48B SportRaces – Isaac Team Stanislav Berger CZE MASTER
49A QI Richard Ondra CZE MUŽI
49B QI Tomáš Smutný CZE MUŽI
50A bikeboard.at Laurenz Scheiblauer AUT MASTER
50B bikeboard.at René Reidinger AUT MASTER
51A r2-bike.com loves EightyAid 88+ Leo Wurster GER MUŽI
51B r2-bike.com loves EightyAid 88+ Til Spiegel GER MUŽI
52A SJB Petr Mareš CZE MIX
52B SJB Ludmila Mašková CZE MIX
53A CEZ Eagles Petr Pikal CZE MUŽI
53B CEZ Eagles Vojtech Valla CZE MUŽI
55A Team Lionesses COPR Přeštice Jana Richterová CZE ŽENY
55B Team Lionesses COPR Přeštice Kateřina Vaverková CZE ŽENY
56A PUNK, PLEASURE AND PAIN!!! Filip Hegner CZE MIX
56B PUNK, PLEASURE AND PAIN!!! Petra Jirků CZE MIX
57A Team RMK 1 Ricki Andersen DNK MASTER
57B Team RMK 1 Jesper Gyllenborg DNK MASTER
58A Jurassic bike team Dolný Kubín Štefan Belvončík SVK GRAND MASTER
58B Jurassic bike team Dolný Kubín Eduard Grácik SVK GRAND MASTER
59A Copenhagen riders Frank Goettler DNK MASTER
59B Copenhagen riders Peter Rasmussen DNK MASTER
60A Maratón klub Rajec Patrik Holeša SVK MUŽI
60B Maratón klub Rajec Pavol Mišo SVK MUŽI
64A Dudes of Mountain Richard Gasperotti CZE MASTER
64B Dudes of Mountain Pavel Cinger CZE MASTER
65A Symbio+ CE.Energy Petr Kamínek CZE MUŽI
65B Symbio+ CE.Energy Václav Kamínek CZE MUŽI
66A PANTOM Tomáš Kuchař CZE MASTER
66B PANTOM Jiří Pantůček CZE MASTER
67A MTBS Racing Martin Hajný  CZE MUŽI
67B MTBS Racing Jakub Jirků CZE MUŽI
68A BIKE Magazin Stefan Loibl GER MUŽI
68B BIKE Magazin Ludwig Döhl GER MUŽI
69A Truesport Jakub Srnec CZE MUŽI
69B Truesport Václav Vácha CZE MUŽI
70A Moab Štefan Szabó CZE MASTER
70B Moab Milan Drábik CZE MASTER
71A ZPcyklo PROOFY Corratec team Vladimír Nevyhoštěný CZE MUŽI
71B ZPcyklo PROOFY Corratec team Pavel Swárovský CZE MUŽI
72A Avers/Bikeclinic Vojtěch Mareš CZE MASTER
72B Avers/Bikeclinic Miroslav Hraběta CZE MASTER
74A Bicykl Team Ústí nad Labem Barbora Maříková CZE ŽENY
74B Bicykl Team Ústí nad Labem Eliška Šulcová CZE ŽENY
75A Veloteam Landshut Christian Meyer CHE MUŽI
75B Veloteam Landshut Dennis Seifried CHE MUŽI
76A WELOVELO Marek  Vágner  CZE MUŽI 
76B WELOVELO Daniel  Chalupa  CZE  MUŽI
77A O2 Bikers/De Fietser Martin Camille BEL MASTER
77B O2 Bikers/De Fietser Tollenaere Wim BEL MASTER
78A Premium hotel Znojmo – Reality Široký Roman Široký CZE GRAND MASTER
78B Premium hotel Znojmo – Reality Široký Radim Novotný CZE GRAND MASTER
80A CS Specialized Junior MTB team Sam Jirouš CZE MUŽI
80B CS Specialized Junior MTB team František Honsa CZE MUŽI