Startovného

Varianty startovného

Doplňkové služby

Optimální kombinace startovného a doplňkových služeb vám umožní start ve všech etapách včetně využití občerstvovacích stanic a teplého jídla v cíli a vyřeší vám i dopravu a ubytování. Masiv je totiž jedinečný i způsobem dopravy: můžete ho celý včetně spaní dát bez starostí vlakem! Pokud zvolíte cestu vlastním vozem, nebo pro vás spaní ve vlaku není to pravé, zajistíme vám na místě všech etap hotel.

Transfer + přeprava kolNechte auto doma a věnujte se během cesty něčemu zábavnějšímu, než je řízení. Ve speciálně vypravené soupravě je dost místa pro vás i vaše kola, o která se v úložných vozech postará tým, který ví, jak s nimi zacházet. A vy zažijete spolu s dalšími bikery neopakovatelnou atmosféru backstage závodu.

Lehátkový vůzPokud chcete být pořád ve středu dění, bude nejlepší, když se ve vlaku rovnou ubytujete. V ekonomičtější variantě můžeme vašemu týmu nabídnout lehátka v samostatném kupé.
Nelze využít bez objednání transferu a přepravy kol.

Lůžkový vůzPokud toužíte po větším pohodlí, zvolte ubytování v lůžkovém voze. Tým má i v tomto případě vlastní kupé, oproti předchozí variantě navíc s pohodlnějšími lůžky a může se během celé cesty obrátit se svými požadavky na stevarda.
Nelze využít bez objednání transferu a přepravy kol.

Ubytování v partnerských hotelechCestu vlakem berete, ale jak dojde na spánek, postel je postel? Mysleli jsme i na vás. Po každé etapě můžete přespat v jednom z našich partnerských hotelů. Ve vlaku vám přitom po celou dobu zůstane vaše stálé místo ve standardním cestovním voze.
Lze využít i bez objednání transferu a přepravy kol.

Začněte psát a stisknutím klávesy Enter vyhledejte

Shopping Cart