Menu

Masiv MTB Stage race – takový závod v Česku chyběl!

Pokud právě přemýšlíte, že byste v letošním roce chtěli jet nějaký cross-country MTB závod, jste na správné adrese. Horská cyklistika patří v Česku k nejoblíbenějším sportům a tomu odpovídá i široká nabídka závodů. Masiv je ale jiný! Přesvědčte se.

Koncept Masivu nemá v Česku obdoby. Během 4 dnů se na různých místech České republiky zúčastníte 4 etap o maximální délce 80 km. Celkově nastoupáte více než 6000 výškových metrů! Na vlastní kůži poznáte nasazení, jaké podstupují účastníci nejslavnějšího etapového závodu Cape Epic v JAR. Masiv s ním má společné i to, že ho závodníci absolvují ve dvojicích.

Na našem území máte právě teď příležitost vyzkoušet si jaké to je, táhnout za jeden provaz. S Masivem navštívíte atraktivní lokality. Trasy připravují místní bikeři, kteří se s vámi podělí o tajemství nejlepších domácích trailů. Originální  je i přesun vlakem mezi jednotlivými etapami. Po dokončení etapy naskočíte do vagónu, který vás pohodlně dopraví do další lokace.

Masiv je jako ten vlak. Na začátku se dá do pohybu a zastaví až po 4 dnech plných nezapomenutelných zážitků. Buďte u toho. Mrkněte na bližší rozpis tratí a přihlaste se včas. Kapacita závodu je totiž omezená!