Menu

Závod pro všechny, 
kdo do toho chtějí šlápnout

4 UNIKÁTNÍ ETAPY

Vydejte se na nejdobrodružnější jízdu podzimu a pojeďte etapový závod dvojic na horských kolech, jaký tu kdy byl! Čekají vás 4 samostatné závody ve 4 dnech, 4 unikátní etapy se 4 společnými přejezdy. Během Masivu poznáte rozmanitost českých kopců a hor, navštívíte 4 odlišné lokality. Etapy vás provedou atraktivními destinacemi napříč Českem, které byste kolikrát minuli, nebo vás na nich ani nenapadlo vyrazit na kole.

 

 

VLAKEM NA DALŠÍ START

Spolu se svým parťákem se budete po každé etapě přesouvat na další štaci speciálně vypravenou vlakovou soupravou. Každý z vás bude mít ve vlaku své stálé místo. Navíc je tu možnost spaní v lůžkovém či lehátkovém voze ve vlastním kupé. Součástí vlakové soupravy jsou pak ještě dva společenské vozy, kde vždy bude probíhat briefing na další etapy. Kromě toho si tu budete moct koupit alko i nealko nápoje.

Pozor ale! Cestování vlakem není povinností každého závodníka. Mezi etapami se můžete přepravovat vlastním autem, stejně jako můžete využít ubytování v partnerských hotelech, pokud zatoužíte po větším pohodlí, nebo je tu i možnost zařídit se kompletně po svém a koupit si jen základní startovné = dopravu a ubytování si pak řešíte sami.

 

 

250 KM ZA 4 DNY!

Masiv je tedy jedinečný jak svou přepravou, tak svým pojetím (dvojice, 4 závody v jednom), další ojedinělostí jsou pak i tratě, které závodníky čekají. Místní bajkeři nám odhalili tajemství svých nejlepších trailů a pro závodníky Masivu pak společně s námi připravují tratě o denní délce mezi 50-75 kilometry. V sedle urazíte tedy přibližně 250 km za 4 dny, během kterých navíc nastoupáte více než 7000 výškových metrů.

 

 

SPOLU NA STARTU I V CÍLI

Na čtyřech celodenních etapách se ale ukáže nejen to, jakou má kdo fyzičku, ale také jestli se svým parťákem dokáže táhnout za jeden provaz. Do cíle totiž musí dojet oba členové týmu vždycky spolu!