Menu
Masiv MTB Stage Race

Masiv je čtyřdenní MTB výzva,
která prověří,
co je v tobě

220 kilometrů v sedle, 7 700 výškových metrů v nohách. 4 skvělé etapy na kole, 3 večery a noci neopakovatelných momentů ve vlaku. A bezpočet zážitků.

4 UNIKÁTNÍ ETAPY

Zažij nejdobrodružnější MTB jízdu! Vydej se na ten nejunikátnější etapový MTB závod dvojic, jaký tu kdy byl! 4 dny, 4 etapy, 4 lokality. Závod tě zavede do členitých kopců, hor i hlubokých lesů, provede atraktivními i méně známými destinacemi a dá ti možnost dokázat si, co dáš.

220 KILOMETRŮ ZA 4 DNY!

Masiv ovšem není jedinečný jen díky formátu etapového závodu dvojic a bikerskému vlaku, kteřím se závodníci přepravují. Dalším důvodem, proč se na něj vydat, jsou i samotné tratě jednotlivých etap. Místní bikeři nám odhalili tajemství svých nejlepších trailů a společně s námi pro tebe připravili dechberoucí tratě, na nichž se technické pasáže střídají se táhlými výjezdy i adrenalinovými sjezdy, víří se prach i stříká bláto a kde sám sobě dokážeš, co v tobě je. Za 4 dny dáš v sedle poctivých 221 kilometrů s převýšením přes 7728 metrů.

SPOLU NA STARTU I V CÍLI I VE VLAKU

Čtyři celodenní etapy neprověří jen tvoji fyzičku. Protože se jedná o závod dvojic, musíš ukázat i to, jak spolu se svým parťákem dokážeš táhnout za jeden provaz. Nejen že spolu sdílejí kupé při čtyřdenní jízdě vlakem, do cíle každé etapy musí dojet oba členové týmu vždy společně, jinak nemohou být klasifikováni!

JAKÝ BYL MASIV 2018?

Slova ale jen sotva zvládnou popsat to, co závodníci za 4 dny zažijí. Prohlédněte si bohaté fotogalerie nebo se mrkněte na videosestřihy jednotlivých etap z posledního ročníku. Atmosféru určitě chytíte.

Masiv v odkazech!:

  1. etapa: popis, článek, výsledky, galerie, video
  2. etapa: popis, článek, výsledky, galerie, video
  3. etapa: popis, článek, výsledky, galerie, video
  4. etapa: popis, článek, výsledky, galerie, video
  5. MASIV: celkové výsledky, galerie, video