Menu
Masiv vol. 2

Masiv je čtyřdenní MTB výzva,
která prověří,
co je v tobě

4 UNIKÁTNÍ ETAPY

Zažij nejdobrodružnější jízdu letošního podzimu! Vydej se na ten nejunikátnější etapový MTB závod dvojic, jaký tu kdy byl! 4 dny, 4 etapy, 4 lokality. Závod tě zavede do členitých kopců, hor i hlubokých lesů, provede atraktivními i méně známými destinacemi a dá ti možnost dokázat si, co dáš.

220 KILOMETRŮ ZA 4 DNY!

Masiv ovšem není jedinečný jen kvůli bikerskému vlaku a formátu etapového závodu dvojic. Dalším důvodem, proč se na něj vydat, jsou i samotné tratě jednotlivých etap. Místní bikeři nám odhalili tajemství svých nejlepších trailů a společně s námi pro tebe připravili dechberoucí tratě, na nichž se technické pasáže střídají se táhlými výjezdy i adrenalinovými sjezdy, víří se prach i stříká bláto a kde sám sobě dokážeš, co v tobě je. Za 4 dny dáš v sedle poctivých 221 kilometrů s převýšením přes 7728 metrů.

SPOLU NA STARTU I V CÍLI I VE VLAKU

Čtyři celodenní etapy neprověří jen tvoji fyzičku. Protože se jedná o závod dvojic, musíš ukázat i to, jak spolu se svým parťákem dokážeš táhnout za jeden provaz. Nejen že spolu sdílejí kupé při čtyřdenní jízdě vlakem, do cíle každé etapy musí dojet oba členové týmu vždy společně, jinak nemohou být klasifikováni!