Menu

Závod pro všechny, 
kdo chtějí posunout svoje hranice

4 UNIKÁTNÍ ETAPY

Zažijte nejdobrodružnější jízdu letošního podzimu! Vydejte se na ten nejnadupanější etapový MTB závod dvojic, jaký tu kdy byl! 4 dny, 4 etapy, 4 lokality. Závod vás zavede do členitých kopců, hor i hlubokých lesů, provede atraktivními i méně známými destinacemi a dá vám možnost dokázat si, co dáte.

NA START VLAKEM

Spolu se svým parťákem se budete po každé etapě přesouvat na další štaci speciálně vypravenou vlakovou soupravou. Každý z vás bude mít ve vlaku své stálé místo. Navíc je tu možnost spaní v lůžkovém či lehátkovém voze ve vlastním kupé. Součástí soupravy jsou také společenské vozy s barem, kde bude krom volné zábavy každý večer probíhat i briefing před další etapou.

Pozor ale! Cestování vlakem není povinností každého závodníka. Můžete se samozřejmě přepravovat i po vlastní ose a využít pouze nabídku ubytování v partnerských hotelech. Pokud si hodláte sami řešit dopravu i ubytování, zvolte pouze základní startovné bez doplňkových služeb.

250 KILOMETRŮ ZA 4 DNY!

Masiv ovšem není jedinečný jen kvůli bikerskému vlaku a formátu etapového závodu dvojic. Dalším důvodem, proč se na něj vydat, jsou i samotné tratě jednotlivých etap. Místní bikeři nám odhalili tajemství svých nejlepších trailů a společně s námi pro vás připravili dechberoucí tratě, na nichž se technické pasáže střídají se táhlými výjezdy i adrenalinovými sjezdy, víří se prach i stříká bláto a kde sami sobě dokážete, co ve vás je. Za 4 dny dáte v sedle poctivých 250 kilometrů s převýšením přes 7000 metrů.

SPOLU NA STARTU I V CÍLI

Čtyři celodenní etapy neprověří jen vaši fyzičku. Protože se jedná o závod dvojic, musíte ukázat i to, jak spolu dokážete táhnout za jeden provaz. Do cíle totiž musí dojet oba členové týmu vždy společně, jinak nemohou být klasifikováni!