Chcete si dát zvětšit prsa na luxusní klinice? Estetická chirurgie špičkové úrovně je v ČR velmi dobře dostupná!

Nejste spokojena s velikostí svého poprsí? Hledáte řešení s pomocí internetu a zadáváte do vyhledávače slova jako luxusní klinika, estetická chirurgie nebo třeba zvětšení prsou? Nalezené výsledky vás ale zatím příliš nenadchly? Hlavu vzhůru! Bude to asi chtít trochu více úsilí, protože kvalitní kliniky, které snesou srovnání se světovou špičkou, u nás existují. A není jich zase tak málo. To znamená, že když toužíte po úpravě ňader na patřičnou velikost a zároveň chcete, aby se zákroku ujali prvotřídní odborníci, určitě dříve či později dosáhnete svého.

Chcete mít větší prsa, ale protože vám to někteří lidé spíše rozmlouvají, ztrácíte jistotu a ráda byste své rozhodnutí podpořila pádnými argumenty? Pár vám jich nabídneme, protože věříme, že může být taková fyzická proměna pro vás důležitá. A přidáme i několik tipů, které vám pomohou vybrat kliniku, jež si označení „špičková“ skutečně zaslouží!

Luxusní kliniky, estetická chirurgie a ženské poprsí

Moderní estetická medicína zažívá zlaté časy. Počet zákroků, které jsou oficiálně po celém světě provedeny, se každoročně počítá v desítkách milionů. Značnou část těchto zákroků představují rozmanité úpravy ženských prsou, což je skutečnost, která asi není příliš překvapivá. A to jednoduše proto, že téměř každé ženě záleží na tom, aby její ňadra vypadala co nejlépe. A není divu, že je to pro většinu dam a dívek tolik důležité. Někdy se totiž zdá, že se okolo ženského poprsí doslova „točí svět“. Snad všichni stále dokola řeší jeho velikost či tvar a v souvislosti s tím třeba také vhodný způsob oblékání. Nebo máte pocit, že to tak „horké“ není? A proč se tedy například vedou neustálé spory o to, zda se ženy mohou koupat bez horního dílu plavek? Protože ňadra zkrátka zajímají každého. A pány především!

Zdá se vám, že máte malá prsa? Chcete s tím něco udělat a ráda byste, aby se vás ujali renomovaní odborníci na nějaké luxusní klinice? Můžete být bez obav. Vysoce kvalitní pracoviště estetické chirurgie u nás existují. A domluvit si na nich patřičný zákrok není nijak složité!

Příběhy úspěchů: osobní zkušenosti žen po zvětšení prsou

Jak už jsme řekli, je zřejmé, že si estetická medicína nemůže na nedostatek pacientů stěžovat. Většinu klientely moderních klinik pak tvoří ženy, což je celkem pochopitelné. Každá chce být totiž středem pozornosti, ale zdaleka ne každá přitom vypadá od přírody tak dobře, aby se jí to dařilo. Pocity nedokonalosti či dokonce studu jsou proto často hlavním důvodem k tomu, aby žena podstoupila nějaký estetický zákrok. A úprava prsou, zpravidla pak jejich zvětšení, patří k velmi častým způsobům vylepšení fyzického vzhledu. Nutno také říci, že jde většinou o vylepšení, které přináší své ovoce. Zkrátka prospívá ženskému sebevědomí. Nevěříte? Zde máte dva příběhy úspěšných proměn:

  • Nová prsa přinesla nové sebevědomí – a to třiatřicetileté ženě, jíž se ňadra výrazně zmenšila poté, co odkojila tři děti. Plochá hruď jí „nedávala spát“ tak dlouho, až se rozhodla pro operaci, jejímž výsledkem byla doslova nadšena. Zkrátka jednoznačný úspěch!
  • Zvětšení prsou přineslo nesmírnou úlevu – a to čtyřiadvacetileté dívce, která trpěla komplexem méněcennosti kvůli neustálým komentářům a nevhodným narážkám na svůj „mužský“ hrudník. Po zdařilém zákroku vypadá o poznání lépe a podle toho se také cítí!

Renomé, kvalitní vybavení a celkový přístup

Už jsme zmínili fakt, že je v České republice poměrně slušné množství kvalitních a často dokonce špičkových klinik. Mohlo by se tedy zdát, že vybrat si tu „pravou“, nebude žádný problém. Omyl! I mezi plastickými chirurgy se mohou najít lidé, kterým je lepší se vyhnout. Co máme na mysli? Skutečný odborník by vám měl například rozmluvit zákrok, který vašemu vzhledu spíše uškodí, než aby ho vylepšil. Nemělo by mu tedy jít v prvé řadě o „kšeft“, ale především o pacienta.

Ale hezky popořadě. Tady jsou důležitá kritéria, podle kterých byste měla vybírat vhodnou kliniku:

  • Renomé lékařů, kteří vám zvětšení prsou provedou, je rozhodující – musí mít odpovídající kvalifikaci a disponovat dostatkem zkušeností!
  • Vybavení kliniky je podobně důležité jako odbornost personálu – mělo by být moderní a přitom  „osvědčené v praxi“!
  • Celkový přístup k vaší osobě hraje také nezanedbatelnou roli – měl by být vstřícný a citlivý. Zkrátka musí jít o péči od A až do Z, která by měla zahrnovat například i podrobnou předoperační konzultaci

Peníze

Chcete větší prsa? A stojíte o to, aby zákrok proběhl na luxusní klinice? Pak by vás nemělo překvapit, že taková procedura není zadarmo. Ale žádnou paniku! Ceny většiny estetických zákroků jsou totiž v české medicíně více než přijatelné. A to navzdory tomu, že lze její úroveň označit za špičkovou. Pár desítek tisíc si ale raději připravte.

Za pocit sebevědomí a obdivné pohledy mužů však takové peníze určitě stojí. Nebo si to nemyslíte?

Ludmila Slováková

Začněte psát a stisknutím klávesy Enter vyhledejte

Shopping Cart