Nejlepší úprava obočí – to je salon Sabiny Pavlovské 

Nejlepší úprava obočí – to je salon Sabiny Pavlovské 

Úprava ženského vzhledu je stále v popředí zájmu, proto ženy vyhledávají pravidelně profesionální péči – třeba úpravu obočí u Sabiny Pavlovské. Ta je totiž sázkou na jistotu. Jak v kvalitě, tak v profesionálním provedení i trvanlivosti výsledného vzhledu. Svědčí o tom reference i spokojené zákaznice. Proč si vybírají právě paní Sabinu Pavlovskou?

Tato profesionálka se věnuje úpravám vzhledu ženských očí, jako nejvýraznějšího prvku ženského obličeje. Pokud jsou upravené, žena vypadá daleko lépe a také se daleko lépe cítí. Pravidelná péče v salonu zvedá ženám sebevědomí a může být i příjemnou relaxací nad šálkem kávy nebo sektu. Kdo by neměl rád chvíle, kdy je o něj skvěle postaráno a pečováno s láskou.

Úprava obočí v Salonu Sabiny Pavlovské jako top služba

Kvalita salonů v Praze se od sebe velmi liší. V případě hledání kvalitního salonu, kde se postarají o váš vzhled profesionálně a také použijí vybranou kosmetiku a ověřené produkty, je třeba sledovat recenze na internetu, případně komentáře na sociálních sítích. A ty má salon Sabiny Pavlovské opravdu pozitivní. Jaké jsou všechny služby, které tato zkušená profesionálka nabízí?

Dokonalé obočí 

Obočí rámuje lidský pohled velmi výrazně. Velmi výrazně také ovlivňuje to, jak bude pohled a celý obličej ve výsledku působit. Je proto důležité, mít obočí upravené. Dnešní trendy v úpravě vzhledu obočí říkají jasně: Mějte výrazné obočí, které bude ukazovat vaše sebevědomí a dokonalou krásu! 

Úprava tvaru 

Modelaci obočí je v posledních letech věnována velká pozornost. Realizována je pomocí pinzety, s níž jsou ručně jemně vytrhávány jednotlivé chloupky, další možností je také modelace pomocí vosku. Jakmile je tvar obočí upraven, přichází možnosti zkrocení nezbedných chloupků, takzvaná laminace.

Laminace chloupků 

Tu ocení ženy, jejichž chloupky jsou výrazné a rády se kroutí, kam nemají. Laminace ovšem pomůže každé ženě, která touží po dokonale souměrném, upraveném a dlouhodobě krásně vypadajícím obočí. Na laminaci chodí také ženy, které mají řidší obočí, které jim nedrží dobře tvar. Sabina Pavlovská díky svým dlouholetým zkušenostem zvládne za použití štětečku a krému zafixovat neposedné obočí na několik týdnů tak, aby vypadalo profesionálně, moderně a orámovalo ženský pohled přesně tak, jak má.

Jakou barvu obočí zvolit?

Tuto otázku řeší paní Sabina se svými klientkami poměrně často. Vždy je třeba vycházet z barvy vlasů, barvy pleti a také barvy očí a řas. Po dohodě pak Sabina nabízí barvení obočí s těmi nejlepšími a nejpřirozenějšími výsledky. Většina žen je se svou původní barvou obočí alespoň mírně nespokojena, proto je zde vždy prostor pro vylepšení barvy tak, aby působila přirozeně a přesto zlepšila celkový vzhled obličeje. Pro tyto účely využívá nejraději kvalitní hennu, která je zárukou skvělého vzhledu a relativně dlouhé trvanlivosti.

Krásné oči nejen díky obočí

Módní trendy vzhledu a líčení filmových hvězd nezapomínají samozřejmě ani na řasy. Mezi další služby, které ženy v tomto salonu rády využívají, patří například:

  • Barvení řas – díky němuž není třeba za každých okolností denně používat řasenku a přesto jsou řasy výrazné od kořínkům až ke konečkům.
  • Laminace řas – vydrží i dva měsíce. Díky laminaci jsou řasy natočené podobně jako po zásahu kleštiček na řasy. Součástí této procedury je také barva a vitaminy, díky kterým jsou řasy oživené a získají více vitality. 
  • Prodlužování řas – díky němu jsou oči výrazné a krásně orámované. Málokdo má řasy tak husté a dlouhé, jak by si představoval.

 

Kterou úpravu vzhledu vašich očí považujete za nejdůležitější? Napište nám, bez jaké procedury byste se neobešly!

Ludmila Slováková

Začněte psát a stisknutím klávesy Enter vyhledejte

Shopping Cart