Menu

Vlak se plní, míst k přespání zbývá jen čtvrtina!

 

Chceš si na Masivu užívat maximální komfort a odpočívat vleže už při cestě na další etapu? Tak to neváhej, protože místa v lůžkových a lehátkových vozech ve speciálně vypraveném vlaku rychle mizí. Aktuálně už zbývá jen čtvrtina lůžek!

Ubytování přímo ve vlaku, který bude závodníky přepravovat mezi jednotlivými etapami, patří k unikátnostem nového závodu Masiv a nabídne závodníkům velký komfort. Hned po skončení etapy se totiž mohou na cestu uložit ležmo a sbírat síly.

V nabídce máme lehátkový vůz (3 500 Kč / osoba) nebo o něco komfortnější lůžkový vůz (4 000 Kč / osoba), ve kterém ti bude k dispozici po celou dobu i steward připravený splnit téměř jakékoliv přání. Součástí ceny za noclehy ve vlaku je i polopenze servírovaná v jídelním voze.

Samozřejmě jsme nezapomněli ani na maximální pohodlí. Cestu vlakem bereš, ale jak dojde na spánek, postel je postel? Mysleli jsme i na to. Po každé etapě můžeš přespat v jednom z našich partnerských hotelů na Špičáku, v Mariánských Lázních a v Mostě. Ve vlaku ti přitom po celou dobu zůstane stálé místo ve standardním cestovním voze.