Menu

Na startu Masivu bude stát i značka BMC

Prestižní značka BMC se zapojí do nového etapového závodu dvojic Masiv MTB stage race. Švýcarská firma se stala partnerem závodu a na trati ji bude reprezentovat i šéf jejího českého zastoupení Zdeněk Löffelmann.

BMC má ve světě cyklisticky skvělý zvuk – ať už jde o kola do terénu nebo na silnici, vždycky jde o skvělé stroje vybavené tou nejlepší technikou a vyrobené s důrazem na absolutně nejvyšší kvalitu. Koneckonců, i proto o sobě značka říká, že „se soustředí čistě a jednoduše na to, co umí nejlépe – vyrábět kola“. A to jí rozhodně jde!

„Máme velkou radost, že se s Masivem spojila právě značka BMC, protože ve světě cyklisticky patří k těm nejprestižnějším,“ říká Jan Dvořák z organizačního týmu Masivu. „Díky tomu si budou moci špičková kola vyzkoušet i účastnící závodu a pro vítěze máme připravené i ceny od BMC.“

Na trati nebudě chybět šéf českého zastoupení BMC Zdeněk Löffelmann, kterému se s nadsázkou v Česku přezdívá „cyklokmotr“. „Masiv je výzva, která tady chyběla. Bude to velký závod a partě, která jej připravuje, držím palce. Na závod se těším, stejně tak jako na cestování vlakem po jednotlivých etapách,“ říká Zdeněk Löffelmann. Už má k sobě i parťáka: Františka Raboně.