Menu

Pomáhat pohybem můžete i na Masivu

Závodníci na Masivu i jejich fanoušci mohou i letos při závodě pomáhat pohybem s aplikací EPP od Nadace ČEZ projektům, které mají smysl.

Zapojit se je možné díky aplikaci EPP – Pomáhej pohybem, která je zdarma. Při jakékoliv sportovní aktivitě sbíráte pomocí aplikace body, které pak Nadace ČEZ převede na finanční podporu pro charitativní projekty. V našem případě na konto Nadace Leontinka. Ta pak finanční podporu využije pro nákup tandemových kol, která bude moci půjčovat handicapovaným sportovcům.

„Jsme nadšení, že se na letošním Masivu pojede pro Nadaci Leontinka. Máme v plánu pořídit díky finanční pomoci dvě tandemová kola,“ vysvětluje Barbara Hucková, výkonná ředitelka Nadace Leontinka. „Naším cílem je podpořit aktivní sportování pro nevidomé a zrakově postižené. Kola budeme zapůjčovat sportovcům, školám i spolkům, kteří se zúčastňují tréninků, biatlonových závodů. Těm, pro které je tandemové kolo finančně příliš náročné a bohužel cenově nedostupné,“ dodává Hucková.

Kdy jindy můžete pomáhat jen díky chytrému telefonu a aplikaci? 😊

Tak až příště vyjedete na trénink, abyste zvládli v co nejlepší kondici zajet Masiv vol.2 (na závodě ji samozřejmě zapněte také!), tak zapněte EPPku. Věřte, má to smysl.

 

Zmiňovaný projekt se v aplikaci EPP Pomáhej pohybem objeví 10. září, pro další projekty už však body můžete sbírat už teď. Tak šup šup!