Menu

Nejdůležitější informace před startem

Masiv se blíží, Masiv je už skoro tu! Připravili jsme pro vás nejdůležitější informace k novému  etapovému MTB závodu dvojic, který vypukne naostro už příští středu. Pročtěte si detailní propozice, ať vám nic neunikne!

Registrace a briefing /úterý 19.9./  Účast je povinná pro oba jezdce z týmu

Registrace probíhá v čase od 17:00 hod do 20:00 hod.

Briefing jezdců bude probíhat ve dvou termínech a to v 17:30 hod nebo 20:00 hod. Dozvíte se zde všechny důležité organizační informace k závodu a informace o tratích.

Vše proběhne na Smíchovském nádraží (mapa) na 1. nástupišti. Zde najdete 2 místnosti – č. 1 pro presenci, č. 2 pro briefing. Samozřejmě od metra i z nádražní haly budou připraveny navigační šipky.Pokud máte zaplacený transfer, kolo je třeba odevzdat do připraveného vagonu v čase 17:00 – 20:00 hod. Kolo musí mít připevněné startovní číslo, které dostanete na registraci. Vlak pro kola bude připraven na 1. nástupišti na 13. koleji.

1. etapa /středa 20.9./

Pokud máte zaplacené ubytování ve vlaku nebo v hotelu, sraz na Smíchovském nádraží je v 7:00 hod, odjezd vlaku je v 7:30 hod. Během přejezdu na 1. etapu bude k dispozici lehká snídaně.

Pokud na 1. etapu jedete po vlastní ose, musíte být připraveni ve startovním koridoru v 9:45 hod (uzavírá se). Úschovna v místě startu bude pro vás připravena.

Oficiální zahájení závodu bude v 10:00, před tím vás čeká ještě krátký briefing k trati.