Menu

MASIV SI V ROCE 2019 DÁVÁ PAUZU

Masiv nejedeš, Masiv žiješ. Jsme rádi, že závod, který nemá v Česku obdoby, byl součástí našich životů po dva roky. Náš etapák milujeme a bylo naším cílem jej připravit co nejlépe, tak, abychom na něj byli hrdí. To se povedlo a stále sbíráme pozitivní zpětnou vazbu od vás, od jezdců. V roce 2019 přesto MASIV nevyjede.

Připravit 4denní akci, která se jede na 4 různých lokacích, a to na místech, jež nejsou snadno dostupná navíc s full servisem pro závodníky včetně unikátní přepravy vlakem, není jednoduché. Je to ale něco, co děláme rádi a rozhodně si nestěžujeme, neměnili bychom. Čím více se zvyšují nároky, tím se zvyšuje finanční náročnost eventu na to, aby zůstal ve stejné kvalitě. Právě proto v roce 2019 zajíždíme do depa, odpočinout si a získat financování pro další ročníky.

„Masiv začal ambicí vybudovat v České republice závod, který si svojí odvahou a charakterem udělá jméno ve světě,“ říká Jan Dvořák, ředitel závodu. „Právě v těchto dnech vyšel v Německu prestižní BIKE Magazín, kde byla 8 stránková reportáž s vtipným názvem „Vyprdět se na koleje“, která skvěle podtrhla 2 roky existence závodu. A dokázala nám, že náš cíl se povedl, byli jsme vidět, zaujali jsme.“

Dosáhli jsme toho, co jsme si vysnili – udělat výjimečný závod, který překročil hranice naší země. Vytvořili jsme závod, který byl mediálně i bajkersky atraktivní a přilákal závodníky z 8 zemí světa. Závod, který je originální, a který může stále růst. Přesně to si zaslouží! S růstem ale přicházejí i výzvy a zvyšují se nároky (jak jsme zmínili i po finanční stránce). My víme, že abychom udrželi nastavenou laťku Masivu a dodali jsme přátelský a zajímavý závod, je naše budoucnost spojená se silným sponzorem.

Potřebujeme čas na vyjednávání a sílu, aby Masiv zase vyjel na koleje a zůstal přitom Masivem. Právě proto jsme se rozhodli dát si v roce 2019 přestávku. Protože až zase vyjedeme, nechceme ty koleje p….t.

Děkujeme všem, kteří s námi dali Masiv a podpořili jej, ať už mediálně, finančně, barterově, nebo tím, že jej jeli, chystali se jet. Děkujeme, že jste nám pomáhali šířit jméno Masivu, a že jste společně s námi rozvířili nejen české bajkerské vody a dovolili nám vytvořit závod, který nemá obdoby, bez vás by to nebylo možné, to moc dobře víme a jsme proto za každého z vás vděční. Zůstaňte s námi a šiřte dál že „Masiv musíš zažít!“.

Těšíme se, že se uvidíme a popovídáme si. Prozatím vám ale přejeme krásný, úspěšný a zábavný rok 2019, který bude bohatý na výzvy, zážitky i bajkerské výlety!

Chcete být první, kteří se dozvědí o Masivních novinkách? Přihlaste se zde k odběru newsletteru a nic vám neuteče!  #JEDUMASIV #RIDEMASIV