Menu

Kalas Sportwear do toho šlápne na Masivu

Česká značka Kalas Sportwear, která patří mezi nejlepší výrobce cyklistického oblečení na světě, nebude v září chybět na novém etapovém závodě dvojic Masiv. Na dresy ze speciální edice se mohou těšit jak vítězové jednotlivých etap, tak i účastníci, kteří si je můžou koupit v eshopu.

Závod Masiv bude pořádná makačka. Během 4 dnů a 4 etap urazíte celkem 250 kilometrů a zdoláte okolo 6 000 výškových metrů. Kvalitní oblečení se bude hodit. Koneckonců, stačí připomenout známou pravdu: není špatné počasí, jen špatně oblečený cyklista.

Kalas Sportwear by neměl být na Masivu jen v roli partnera. Zvažuje nasazení vlastního týmu, který by měl vést František Raboň, někdejší silniční matador a stříbrný jezdec slavného závodu Cape Epic. „O účasti na závodě opravdu intenzivně přemýšlím, protože mi tento formát závodu připadá velmi atraktivní. Vybrané lokace, kdy se každá etapa jede v jiném kraji, jsou skvělý nápad. Aktuálně hledám vhodného parťáka a potom myslím, že by mělo být rozhodování jednodušší, i když moje aktuální fyzička zatím neodpovídá tomu, že bych mohl závod bez problémů absolvovat. O tom to ale občas je: hecnout se a začít trénovat na cíl, i když to znamená pouze závod dojet a užít si ho.“, říká František Raboň.

Nechme se překvapit,  jestli ho na startu nového a unikátního závodu v září uvidíme.