Menu
Nejdůležitější informace před startem

Nejdůležitější informace před startem

Masiv se nezadržitelně blíží! Připravili jsme pro vás nejdůležitější informace k druhému ročníku etapového závodu dvojic, který odstartuje již příští středu. Pročtěte si detailní propozice, ať vám nic neunikne!

Registrace a briefing /úterý 11.9./

Registrace probíhá v čase od 17:00 hod do 20:00 hod.
Startovní balíček může vyzvednout jeden člen týmu, nicméně pouze na základě podepsaných dokladů nutných k provedení registrace za oba závodníky.

Briefing jezdců bude probíhat ve třech časech: 17:30 (ČJ), 18:45 (AJ) a ve 20:00 (ČJ). Dozvíte se zde všechny důležité organizační informace k závodu a informace o tratích. Účast na briefingu je povinná alespoň pro jednoho člena týmu.

Vše proběhne v konferenčním sálu na Smíchovském nádraží (mapa), který je přístupný z 1. nástupiště (1. patro). Od metra i z nádražní haly budou připraveny navigační šipky. Pokud máte zaplacený transfer, kolo je třeba odevzdat do připraveného vagonu v čase 17:00 – 20:00 hod. Kolo musí mít připevněné startovní číslo, které dostanete na registraci. Vlak pro kola bude připraven na 1. nástupišti na 13. koleji.

1. etapa /středa 12.9./

Pokud máte zaplacené ubytování ve vlaku nebo v hotelu a transfer vlakem, sraz na Smíchovském nádraží je v 7:00 hod, odjezd vlaku je v 8:00 hod. Během přejezdu na 1. etapu bude k dispozici lehká snídaně.

Pokud na 1. etapu jedete po vlastní ose, musíte být připraveni ve startovním koridoru v 10:45 hod (uzavírá se). Úschovna v místě startu bude pro vás připravena.

Oficiální zahájení závodu bude v 11:00, před tím vás čeká ještě krátký briefing k trati.

Důležité odkazy: