Menu

Loni jel Masiv, užil si jej a chtěl jet znovu, ve stejném týmu. Naneštěstí jeho parťák nemohl, a tak byla ohrožena i jeho účast. Startu se však nevzdal a sehnal si někoho nového. „Naštěstí jsem ulovil jiného pitbula, který když se zakousne, tak nepustí. Z kola ho člověk sundá, leda by ho utloukl tyčí,“ směje se Jaromír Martínek.

„Změna byla neplánovaná. Samozřejmě jsem jako prvního oslovil loňského parťáka, bohužel z pracovních důvodů nemohl, takže letošní Masiv musel vypustit. Naštěstí jsem ulovil jiného blázna, který to se mnou dá,“ podotkl Jarda, kterému kamarádi neřeknou jinak než Babangida.

„O zábavu a hecování bude ale určitě postaráno,“ říká Babangida a vysvětluje, že nakonec vše dopadlo jinak, než si myslel. Jeho loňský parťák si to totiž v práci zařídil tak, že jet může a Masivu se zúčastní.

Dojmů z premiérového ročníku Masivu je stále plný, vzpomíná ale i na situace, které vzbuzovaly obdiv. Třeba snaha závodníků dokončit za každou cenu, i když bojovali s nemocí. „Atmosféra závodu a skupina lidí kolem je jedinečná, proto si ten zážitek chci opět zopakovat. Navíc etapových závodů v naší kotlině příliš není, a tak je Masiv jasná volba,“ říká Jarda a všem váhajícím vzkazuje: „Pojďte do toho!“