Menu
Ubytování a stravování

ubytování

Pro ty z vás, kteří zvolili transfer vlakem, máme na výběr ze tří možností ubytování. Záleží pouze na vašich preferencích.

Lehátkové vozy

Pro ty, kteří chtějí být stále “při tom”, nebo si naopak odpočinout už během cesty do místa další etapy, jsou k dispozici samostatná dvoumístná kupé s pohodlnými lehátky.

Lůžkové vozy

Pokud vyžadujete ještě větší pohodlí, zvolte jedno z dvoumístných kupé s komfortními lůžky. Kdybyste během cesty něco potřebovali, můžete se navíc kdykoli obrátit na stevarda, který se o vás postará.

Hotel

Pokud spaní ve vlaku není to pravé, nebo jedete vlastním autem, mysleli jsme i na vás. Po každé etapě můžete přespat v jednom z našich partnerských hotelů.

stravování

Večeře a snídaně jsou pro účastníky zajištěny ve vlaku a jednotlivých partnerských hotelech. Ihned po dojetí každé etapy je v prostoru startu a cíle k dispozici teplé jídlo, samozřejmostí jsou také ovoce, teplé i studené nápoje a další občerstvení.

Na trase každé etapy budou dobře vybavené občerstvovací stanice. Pro doplnění tekutin na vás budou čekat iontové nápoje, voda a ovoce, každý závodník navíc obdrží pro každou etapu startovní balíček s tyčinkou a energy gelem.

V jídelních a společenských vozech ve vlaku je pak nabídka menších pochutin, kávy, čaje a alko i nealko nápojů.