Menu
Ubytování a stravování

ubytování

Pro ty z vás, kteří zvolili transfer vlakem a ubytování, máme na výběr z tří možností. Záleží pouze na vašich preferencích.

Lehátkové vozy

Celkem 20 samostaných kupé je k dispozici těm z vás, kteří chtějí mít možnost odpočinout si už při přesunu do dějiště následující etapy.

Lůžkové vozy

Pro ty, kteří touží po větším pohodlí, je k dipozici 19 kupé s komfortním lůžkem. Kdybyste během cesty něco potřebovali, stačí se obrátit na „stewarda“, který se o vás kdykoli postará.

Hotel

Samozřejmě jsme nezapomněli ani na maximální pohodlí. Cestu vlakem berete, ale jak dojde na spánek, postel je postel? Mysleli jsme i na vás. Po každé etapě můžete přespat v jednom z našich partnerských hotelů. Ve vlaku vám přitom po celou dobu zůstane vaše stálé místo ve standardním cestovním voze.

 

stravování

Večeře a snídaně jsou pro účastníky zajištěny v partnerských hotelech nebo ve vlaku. Ihned po dojetí každé etapy je k dispozici teplé jídlo v prostoru startu a cíle, kde můžete rychle doplnit zásoby. Samozřejmostí je také ovoce a teplé a studené nápoje.

V průběhu každé etapy se můžete zastavit na občerstvovacích stanicích. Pro doplnění tekutin na vás budou čekat iontové nápoje či voda a ovoce. Každý účastník navíc ve startovním balíčku získává 1 tyčinku a 1 energy gel na každou etapu. Hlady tak jistě nebudete strádat.

Ve společenských vozech ve vlaku je pak nabídka menších pochutin, kávy, čaje a alko i nealko nápojů.

Hotely